Zbliża się Noc Muzeów! (16-17.05)
W tym niezwykłym czasie instytucje otwierają swoje drzwi po zmroku, zapraszając na nocne zwiedzanie, specjalne wydarzenia i niepowtarzalną atmosferę.
Propozycje w regionie:
Łęczyca- Muzeum w Łęczycy,
Łódź,
Sieradz- Muzeum Okręgowe,
Złaków Kościelny,
Łowicz,
Nieborów- Pałac,
Giganty Mocy,
Oporów- Zamek,
Kutno- Muzeum Pałac Saski,
Tomaszów Mazowiecki,
Piotrków Trybunalski- Muzeum,
Inowłódz- Zamek,
Brzeziny- Muzeum Regionalne,
Łask- Muzeum Historii Łasku
Radomsko,
Opoczno

















