Zielona Łódź zaprasza na spacer! Tym razem Łukasz Śwituniak z Łódzkie HiStory zabiera nas na Rokicie. Nie zabraknie zielonych akcentów – parków Sielanka i przy Pięknej. To nie wszystko – po drodze EC2, stare cmentarze, rzeka Jasień i piękne budynki architektury międzywojnia i powojennej. Kiedy? niedziela 17 maja godz. 12.00 Start – Skrzyżowanie Felsztyńskiego/Al. Politechniki. Czas trwania ok 2 h, udział bezpłatny