(+ 48) 42 663-77-33
biuro@rotwl.pl

Praca szuka człowieka – zatrudnimy protokolanta!

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego poszukuje osoby do napisania protokołu z posiedzenia w dniu 28 lutego 2024r.

👉Oferujemy:
– Jednodniowe zlecenie na napisanie profesjonalnego protokołu,
– Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonaną pracę,

👉Obowiązki:
– Obecność na posiedzeniu w dniu 28 lutego 2024r.
– Dokładne notowanie przebiegu dyskusji, decyzji oraz innych istotnych informacji,
– Przygotowanie profesjonalnego protokołu na podstawie zebranych danych,
– Terminowe wykonane zlecenia

👉Wymagania:
– Doskonałe umiejętności związane z redakcją i składem tekstu,
– Bardzo dobra organizacja pracy,
– Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym,
– Umiejętność pracy w szybkim tempie,
– Dyspozycyjność w dniu 28 lutego 2024r. w godzinach 9:00 – 17:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie krótkiego CV oraz informacji o doświadczeniu w na adres biuro@rotwl.pl do 9 lutego 2024r. W temacie wiadomości proszę wpisać “Aplikacja – Zlecenie Protokołu – 28.02.2024”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za złożenie aplikacji.

#OfertaPracy #PRACA

Wspaniałe wycieczki po regionie łódzkim znajdziesz na stronie www.lodzkie360.pl